آمادگی برای آزمون‌های رسمی کشوری و بین‌المللی

تاکرها؛ هوش مصنوعی بخاطرسپاری (بر اساس نظریه یادگیری)
تاکرها؛ هوش مصنوعی بخاطرسپاری
(بر اساس نظریه یادگیری)
هدف شما قبولی در کدام آزمون است؟
تاکر دانشپذیری است که در سایت تاکرها ثبت‌نام کرده و علاقمند است که از «یادگیری آنلاین» استفاده کند.
باعث «انتقال قطعی نکات درسی به حافظه دراز‌مدت فرد» می‌شود. این فرآیند براساس «نظریه یادگیری» انجام می‌شود.
از طریق «تکرارهای هدفمند و تنظیم شده» ـ تکرارهای هدفمند براساس «نظریه یادگیری» تنظیم می‌شود تا نکات درسی روی «نمودار یادگیری» پیش رفته و به حافظه بلندمدت شما منتقل شود.
خیر – سؤالات موجود در یک بسته برای همه تاکرها یکسان می‌باشد ولی «نحوه تکرار» این سؤالات برای تاکرها متفاوت و مختص همان فرد می‌باشد (براساس نظریه یادگیری)
بله – ثبت‌نام در سایت تاکرها ساده و سریع می‌باشد. ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کرده سپس نام کاربری و پسورد بسازید.
نه – حتّی می‌توانید از «شیوه نوین یادگیری تاکرها» به صورت رایگان هم استفاده کنید؛ تا از نتیجه قطعی آن مطمئن شوید.با ثبت نام در سایت تاکرها 3 بسته رایگان الکترونیکی به صورت اتوماتیک به پنل کاربری شما منتقل خواهد شد.
خیر – شیوه تاکرها شامل «تکرارهای هدفمند» نکات درسی می باشد. ترتیب و دفعات تکرار سوالات نیاز به «پردازش دقیق» دارد که فقط در سایت تاکرها انجام می شود؛ قابل دانلود و ارسال با ایمیل و... نمی باشد.
الزاماً نه – با هر سطحی از اطلاعات می‌توانید «نکات درسی بسته سؤالات» را به حافظه بلندمدت خود منتقل کنید ولی اگر تعداد پاسخ‌های غلط شما زیاد باشد تعداد دفعات تکرارها مطابق نظریه یادگیری افزایش می‌یابد.
بهترین و اولین پیشنهاد این است که بدون پرداخت هزینه از «شیوه نوین یادگیری تاکرها» به صورت رایگان استفاده کنید. تا از نتیجه قطعی آن مطمئن شوید. با ثبت نام در سایت تاکرها 3 بسته رایگان الکترونیکی به پنل کاربری شما منتقل خواهد شد.
خیر – شیوه نوین یادگیری تاکرها رایگان «جنبه تبلیغاتی ندارد» و «به صورت ناقص یا آزمایشی» اجرا نمی‌شود. شیوه نوین یادگیری تاکرها برای بسته‌های رایگان به صورت «کامل و واقعی» اجرا می‌شود و تا زمانی ادامه می‌یابد که «همه نکات درسی بصورت کامل و قطعی به حافظه بلندمدت شما منتقل شود»
همه روزه (تعطیل و غیرتعطیل) و در 24 ساعت شبانه‌روز – با این حال توصیه می‌شود حدالامکان جهت بررسی‌های فنّی و امنیتی و آماری سایت از ساعت 24 تا 1 صبح از شیوه نوین یادگیری تاکرها استفاده نکنید.
بین 11 روز تا چند هفته – بستگی به تعداد پاسخ‌های درست و نادرست شما دارد. تا زمانی ادامه می‌یابد که «همه نکات درسی» به صورت قطعی به حافظه بلندمدت شما منتقل شود.
خیر – مطالعه نکات درسی در یک روز فقط تلنبار کردن اطلاعات در ذهن می‌باشد که بعد از چند ساعت تا چند روز فراموش خواهند شد. برای «انتقال نکات درسی به حافظه بلندمدت شما» مطابق نظریه یادگیری می‌بایست «نکات درسی بصورت هدفمند تکرار شوند». «تکرار هدفمند یعنی تعداد دفعات تکرارها و فاصله بین تکرارها مطابق نظریه یادگیری تنظیم شوند».
محدودیت ندارد ـ توصیه می‌شود هرروز چندین بسته از چند کتاب را پیش ببرید تا مثل جلسه آزمونِ اصلی، ذهن شما با همه درس‌ها در ارتباط باشد.
بله – برای همین منظور، کتاب‌های درسی به کوچکترین واحدهای ممکنه طبقه‌بندی شدند. شما می‌توانید به تدریج بسته‌های سؤالات مربوط به سرفصل‌های آزمون آزمایشی خود را انتخاب کنید.
بله – اگر فکر می‌کنید در سؤالی اشتباهی رخ داده است (اعم از محتوایی، املایی و …) حتماً با ما مطرح کنید تا دپارتمان علمی مربوطه پاسخ دهد. برای این کار در انتهای همان صفحه‌ای که سؤال را پاسخ می‌دهید عبارت «مطرح کن» را کلیک کنید و پیام خود را بنویسید.
بله – سایت را بررسی بفرمایید در هر حیطه‌ای که فکر می‌کنید می‌توانید نقش داشته باشید ما پذیرای همکاری با شما هستیم.
برای مثال درموارد زیر با عقد قرارداد و پرداخت حق‌الزحمه دعوت به همکاری می‌کنیم:
- طراحی سؤال درسی
- فعالیت در شبکه‌های اجتماعی
- تبلیغات فردی با دریافت لینک از گروه تاک
- گرافیست
- تایپیست
- تولید محتوا