آمادگی برای آزمون‌های رسمی کشوری و بین‌المللی

تاکرها؛ هوش مصنوعی بخاطرسپاری (بر اساس نظریه یادگیری)
تاکرها؛ هوش مصنوعی بخاطرسپاری
(بر اساس نظریه یادگیری)
هدف شما قبولی در کدام آزمون است؟
قوانین و مقررات گروه تاک
اول:
سایت گروه تاک همه فعالیت‌های خود را مطابق قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران انجام می‌دهد.
دوم:
به فردی که در سایت takerha.com و takerha.ir ثبت‌نام می‌کند «تاکر» گفته می‌شود. تاکر دانشپذیری است که علاقمند است با پذیرفتن «قوانین و مقررات گروه تاک» از خدمات آن استفاده کند.
سوم:
خدمت گروه تاک برای تاکرها، ارائه «شیوه نوین یادگیری تاکرها» می‌باشد و نقش آن «انتقال نکات درسی به حافظه بلندمدت افراد» است که بر اساس «نظریه یادگیری» انجام می‌شود.
چهارم:
مالکیت مادی و معنوی کتاب‌ها و سؤالات به مؤلفین و طراحان سؤال‌ها متعلق و محفوظ می‌باشد. سایت گروه تاک کتاب، جزوه، CD و DVD آموزشی برای فروش یا دانلود ارائه نمی‌کند. گروه تاک با شیوه‌ای مبتکرانه و بر اساس نظریه یادگیری، فقط «عملیات انتقال نکات درسی به حافظه فرد» را به عهده دارد (همان نقشی که فرد پس از خرید کتاب سعی در انجام آن دارد).
پنجم:
برای هر بسته سؤال، «شیوه نوین یادگیری تاکرها» به طور جداگانه اجرا شده و تا موقعی ادامه پیدا می‌کند که همه نکات درسی به طور قطعی به حافظه بلندمدت فرد منتقل شود. طول مدت فرآیند بین 11 روز تا چند هفته طول می‌کشد که با توجه به تعدادپاسخ های صحیح و نادرست تاکر متغیر است.
ششم:
«فرایند یادگیری آنلاین» برای هر فرد به طور اختصاصی و جداگانه تنظیم و اجرا می‌شود.
هفتم:
گروه تاک موظف است برنامه درسی روزانه را برای هر تاکر بطور جداگانه و اختصاصی در پنل کاربری نشان دهد. برنامه درسی روزانه بر اساس نمودار یادگیری بطور هدفمند پردازش و تنظیم می‌شود.
هشتم:
تاکر موظف است هر روز به پنل کاربری خود مراجعه نموده و مطابق برنامه درسی تنظیم شده، به «تکلیف روز» پاسخ داده و فرآیند یادگیری را ادامه دهد. اگر فرایند یادگیری برای بسته ای که شروع شده است بیش از ۱۵ روز متوقف شود فرایند برای آن بسته حذف خواهد شد.
نهم:
محدودیت زمانی در اجرای «فرایند یادگیری» برای بسته‌های سؤالات وجود ندارد. گروه تاک خود را موظف می‌داند «فرآیند یادگیری» را بدون دریافت هزینه اضافی آنقدر ادامه دهد تا محتوای درسی را به حافظه بلندمدت منتقل کند.
دهم:
همه روزه (تعطیل و غیر تعطیل) و در 24 ساعت شبانه‌روز امکان استفاده از «شیوه نوین یادگیری تاکرها» فراهم است؛ ولی توصیه می‌شود جهت بررسی‌های فنی و امنیتی و آماری سایت، از ساعت 24 تا 1 صبح از فرآیند یادگیری استفاده ننمایید.
یازدهم:
فعالیت گروه تاک، کاملاً برخط (آنلاین) و غیرحضوری می‌باشد و از روش‌های تعیین شده خدمات خود را پشتیبانی کرده و پاسخگو می‌باشد. گروه تاک موظف به ارائه خدمت و پشتیبانی حضوری نمی‌باشد.
دوازدهم:
تاکرها موظف هستند هنگام ثبت‌نام برای خودشان نام کاربری متعارف استفاده کنند، در غیر این صورت گروه تاک اجازه دارد بدون اطلاع قبلی، حساب کاربری نامبرده را حذف نماید.
سیزدهم:
تاکرها موظف هستند که از راه‌های ارتباطی سایت (صندوق پیام‌ها، ایمیل، گزارش "مطرح کن" و ...) فقط به هدف تعیین شده (یعنی یادگیری عمیق ) استفاده کنند و اگر برای اهداف دیگری مورد استفاده قرار گیرد (از جمله پیام‌های تبلیغاتی، ضداخلاقی و غیرمحترمانه، سیاسی و ... ) در ابتدا برای کاربر مربوطه با تشخیص گروه آموزش تاک محدودیت کاربری ایجاد خواهد شد و در صورت تکرار، حساب کاربری نامبرده بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد و مبلغ واریزی قابل برگشت نمی‌باشد.
چهاردهم:
گروه تاک موظف است در حفظ و نگهداری اطلاعات تاکرها کوشا باشد و آنها را در اختیار غیر قرار ندهد.
پانزدهم:
همه پرداخت‌های آنلاین توسط زرین پال ضمانت می‌شود.
شانزدهم:
بسته‌های سؤالات خریداری شده، بلافاصله پس از عملیات پرداخت، به پنل کاربری (قسمت: بسته‌های سؤالاتی که در انتظار شروع هستند) منتقل می‌شود.
هفدهم:
اگر بسته سؤال خریداری شده به دلایل فنی، احتمالاً به پنل کاربری تاکر منتقل نشد، تاکر از طریق راه‌های تماس و پشتیبانی به مدیر سایت اطلاع خواهد داد تا پس از چک کردن و تأیید پرداخت، مشکل فنی رفع شود.
هیجدهم:
پس از خریداری و انتقال بسته سؤال به پنل کاربری، امکان انصراف خرید و استرداد مبلغ وجود ندارد.
نوزدهم:
پیش فاکتور تا یک روز پس از تاریخ صدور قابل پرداخت می‌باشد و پس از آن بدون اطلاع قبلی حذف می‌شود.
بیستم:
ساعت 24 برای همه تاکرها پردازش صورت می‌گیرد و برنامه درسی جدید برای روز جدید ارائه می‌شود؛ لذا تاکر بایستی تا قبل از لحظه 00:00 همه تکالیف روز را به اتمام برساند.
بیست و یکم:
گروه تاک همه تلاش خود را می‌نماید تا از اختلال‌های احتمالی در دسترسی به سایت را پیشگیری کند؛ با این حال با توجه به شرایط غیرقابل پیش‌بینی و خارج از اختیار، اختلال طبعا" محتمل است. (شرایطی از قبیل وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی جوّی و اجتماعی و ...، قطعی و اختلال در شبکه اینترنت، خرابی دیتا، اختلال در سرور و ...)
بیست و دوم:
اگر تا موقع آزمون اصلی، تاکر موفق نگردید که «فرآیند یادگیری» برای بسته‌های خود را به اتمام برساند، گروه تاک مسئولیتی نخواهد داشت (توصیه می‌شود: 1ـ حداقل سه هفته قبل از آزمون اصلی، فرآیند یادگیری را برای همه بسته‌های سؤالات مربوطه شروع کنید؛ 2ـ حتما" هر روز به پنل کاربری خود مراجعه و تکلیف روز را پاسخ دهید؛ 3ـ چندین بسته سؤال و ترجیحاً همه بسته‌های سؤالات مربوطه را همزمان پیش ببرید).
بیست و سوم:
در طول مدت اجرای «شیوه نوین یادگیری تاکرها» گروه تاک موظف است میزان یادگیری و پیشرفت تاکر را از طریق کارنامه و آمار مطلع کند.
بیست و چهارم:
اعتراض تاکر به خدمت «شیوه نوین یادگیری تاکرها» فقط از طریق ایمیل [email protected] بررسی می‌شود و نظر کارشناسان بازرسی (علمی، فنی، اجرایی) لازم‌الاتباع بوده و قابلیت مراجعه در مراجع قضایی و غیرقضایی ندارد.
بیست و پنجم:
کلیه حقوق و مالکیت مادی و معنوی سایت takerha.com و takerha.ir متعلق به مدیر گروه تاک (مبتکر شیوه نوین یادگیری تاکرها) می‌باشد.